Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
public:jres_2013 [2013/11/06 21:36]
Ondrej Bouda [Zpracování, bodování, odevzdání]
public:jres_2013 [2018/02/24 19:10] (aktuální)
Řádek 3: Řádek 3:
   * Úkol zadán: **7. 11. 2013**   * Úkol zadán: **7. 11. 2013**
   * Odevzdávání možné posláním e-mailu na <​xbouda2@fi.muni.cz>​ se subjectem: ''​PB161:​ jres''​ (více viz [[public:​jres_2013#​zpracovani_bodovani_odevzdani|níže]])   * Odevzdávání možné posláním e-mailu na <​xbouda2@fi.muni.cz>​ se subjectem: ''​PB161:​ jres''​ (více viz [[public:​jres_2013#​zpracovani_bodovani_odevzdani|níže]])
-  * Absolutní konec odevzdávání:​ **záleží na vás** (více viz [[public:​jres_2013#​zpracovani_bodovani_odevzdani|níže]])+  * Absolutní konec odevzdávání:​ **10.12. (včetně)** (více viz [[public:​jres_2013#​zpracovani_bodovani_odevzdani|níže]])
  
 Doplnění zadání (zobrazeno __podtrženě__):​ Doplnění zadání (zobrazeno __podtrženě__):​
-  * //7.11. zatím nic//+  * 7.11. úprava počtu bodů: nikoliv 18, ale 15 bodů 
 +  * 7.11. určení termínu: do 10.12.
  
  
Řádek 18: Řádek 19:
   * Pracujte ve stejných dvojicích, jako při ostatních úkolech během semestru. Do zdrojových kódů opět napište jména a UČa obou z vás.   * Pracujte ve stejných dvojicích, jako při ostatních úkolech během semestru. Do zdrojových kódů opět napište jména a UČa obou z vás.
   * Projekt je rozdělen na základní část a bonusovou část. Bonusová část je označena nadpisem "​Bonus",​ do základní části patří vše ostatní.   * Projekt je rozdělen na základní část a bonusovou část. Bonusová část je označena nadpisem "​Bonus",​ do základní části patří vše ostatní.
-  * Za základní část tohoto miniprojektu se uděluje až 18 bodů. Za bonusové rozšíření můžete získat až dalších 6 bodů. Hlavním kritériem hodnocení je správnost programu. Mezi další kritéria patří efektivita programu, návrh programu a kvalita kódu. Nedílnou součástí netriviálních funkcí / tříd / metod je i jejich dokumentace.+  * Za základní část tohoto miniprojektu se uděluje až __5 * 3 = 15__ bodů. Za bonusové rozšíření můžete získat až dalších 6 bodů. Hlavním kritériem hodnocení je správnost programu. Mezi další kritéria patří efektivita programu, návrh programu a kvalita kódu. Nedílnou součástí netriviálních funkcí / tříd / metod je i jejich dokumentace.
   * Hotový miniprojekt zabalený v ZIP archivu pošlete e-mailem na xbouda2@fi.muni.cz. Miniprojekt nebude nijak obhajován, bude pouze jednou (v případě zásadních nedostatků i vícekrát, pokud budete chtít) odevzdán. Předmět e-mailu uveďte prosím: "​PB161:​ jres". A napište, zda jste se pokusili o bonus.   * Hotový miniprojekt zabalený v ZIP archivu pošlete e-mailem na xbouda2@fi.muni.cz. Miniprojekt nebude nijak obhajován, bude pouze jednou (v případě zásadních nedostatků i vícekrát, pokud budete chtít) odevzdán. Předmět e-mailu uveďte prosím: "​PB161:​ jres". A napište, zda jste se pokusili o bonus.
     * do odevzdaného archivu přiložte všechny zdrojové soubory potřebné ke kompilaci programu a stručný textový popis, jak program přeložit ("​stručný"​ znamená takový, abych to bez problémů přeložil; dodáte-li např. Makefile s implicitním cílem, netřeba popisovat nic, je-li potřeba kompilovat ručně, popište jak, včetně všech neimplicitních přepínačů překladače);​ překládat i testovat se budou vaše řešení na Aise s kompilátorem ''​g++''​     * do odevzdaného archivu přiložte všechny zdrojové soubory potřebné ke kompilaci programu a stručný textový popis, jak program přeložit ("​stručný"​ znamená takový, abych to bez problémů přeložil; dodáte-li např. Makefile s implicitním cílem, netřeba popisovat nic, je-li potřeba kompilovat ručně, popište jak, včetně všech neimplicitních přepínačů překladače);​ překládat i testovat se budou vaše řešení na Aise s kompilátorem ''​g++''​
     * zbytečné soubory nepřikládejte - zejm. je zbytečné přikládat přeložený program     * zbytečné soubory nepřikládejte - zejm. je zbytečné přikládat přeložený program
-  * **Termín odevzdání** ​bude upřesněn dle domluvy ​na cvičení.+  * __**Termín odevzdání** ​je stanoven ​na **10.12.** (včetně).__
  
 ===== O co půjde ===== ===== O co půjde =====
QR Code
QR Code public:jres_2013 (generated for current page)