Výsledky průběžné písemky

  • Hodnocení najdete v bloku PB071 Prubezny 22.3. 12:00 (termín od 12 hodin) resp. PB071 Prubezny 22.3. 13:00 (termín od 13 hodin).
  • Zadání všech písemek pro oba termíny naleznete: 12:00 a 13:00
  • Maximum bodů je 14 namísto původně avizovaných 20. Bude adekvátně snížena bodová hranice pro hodnocení na konci semestru. U vícebodových písemek se nezapočetly správně zadané body a není rozumný způsob, jak to hromadně opravit.
  • Některé příklady musely projít netriviální manuální korekcí. Věnujte tedy prosím zvýšenou projití svých písemek a kontrole, zda ve vašem případě nedošlo k chybému přířazení počtu bodů. V případě, že narazíte na jakoukoli nesrovnalost, tak mě prosím kontaktujte na svenda@fi.muni.cz.
  • Zaměřte se především na otázky, u kterých po rozpoznání máte 'null'. Pokud jste na ně odpověděli spravně, zkontrolujte si, že máte v korekcích body.
  • Omlouvam se za komplikace.

Problematické otázky byly následující:

int A = 100;
int* pA = &A;
A = *A + 200;

Nebyla vůbec započtena, korekce je uvedena v poznámkovém bloku „Prubezna pisemka - korekce chybny priklad XP9, multichoice“. Správna odpověď byla „kód obsahuje syntaktickou chybu“. Pokud máte v tomto bloku záznam, tak vám byla korekce provedena.

int x = 0;
for (int i = 0; i < 100; i++);
{ x -= 1; }

Nebyla uvedena správná odpověď, měli jste dle instrukcí při testu odpovědět f. Korekce je uvedena v poznámkovém bloku „Prubezna pisemka - korekce chybny priklad XP7“. Správná odpověď byla f. Pokud máte v tomto bloku záznam, tak vám byla korekce provedena.

QR Code
QR Code public:prubeznapisemka2010 (generated for current page)